top of page

SIENŲ DEKORAS

Sienų dekoravimas tinku

Sienų, lubų, dekoravimas tinku - tai faktūros, reljefai, rankų darbo lipdiniai, įvairaus gylio reljefinės skulptūros. Visi sienų dekoravimo darbai atliekami rankomis, niekada nenaudojami šablonai, trafaretai, projektorius. Visi darbai originalūs. Galime realizuoti Jūsų sienu dekoravimo idėją arba pasiūlyti savo. Siena gali atrodyti lyg iš smiltainio luitų ar iškalta iš granito, prabangiai blizgi ar originaliai matinė.
Sienų dekoravimas tinku nereikalauja jokio sienų paruošimo ar lyginimo, sienas galima dekoruoti tiesiai ant blokelių , plytų ar gipso plokštės, taip sutaupant laiką bei sąnaudas tinkuojant ir glaistant sienas.
Panaudojus šoninį apšvietimą, išryškėja reljefas, suteikdamas Jūsų sienai naują veidą ir įspūdingą šešėlių žaismą. Tokiu būdu dekoruojant sienas, paslepiamas bet koks statybinis brokas, sienos tampa neteplios, tai labai aktualu laiptinėse, holuose bei valgomojo zonose. Laikui bėgant pasitaiko sienų įtrūkimų, tačiau ant tinku dekoruotos sienos tai tampa mažiau ar visai nepastebima.

Sienų, lubų dekoravimas tonuotais lakais

Sienų, lubų dekoravimas tonuotais lakais - tai akvarelinė tapyba lakais ant lygios sienos. Tai gali būti tik potėpiai ar konkretus vaizdas, nuo kelių iki keliolikos persidengiančių atspalvių, su papildomais piešinių fragmentais arba be jų. Nuo švelnių, pastelinių, blyškių tonų, iki intensyvių ir ugningų. Taip dekoruota siena bus lygi, švelni ir labai atspari valymui, trynimui, drėgmei. Dekoruojant lakais, siena turi būti paruošta dažymui ar net nudažyta.

Sienų, lubų dekoravimas, apjungiant keletą technikų

Sienų, lubų dekoravimas, apjungiant keletą technikų - kuomet lygumas apjungiamas su reljefu, taip sukuriant labai originalų rezultatą.

Tapyba ant sienų eksterjere

Galime pasiūlyti įvairią tapybą ant Jūsų namo lauko sienų, langinių, ir pro jį niekas nepraeis nepastebėjęs, Jūsų namas išsiskirs iš visų ir atspindės Jūsų individualumą. Nejaukioje, plikoje sienoje tapybos pagalba, galime atverti langą į nuostabų parką ir Jūsų kiemas atrodys didesnis bei jaukesnis. Ištapyti galima pop-art stiliumi ar realistiškai, su trijų dimensijų projekcija. Sieninė tapyba , tai puikus būdas papuošti Jūsų eksterjerą.

Tapyba ant lauko sienų- puikus būdas reklamuoti Jūsų firmą , nes tokia reklama nebijo oro permainų. Tapyba ant sienos nereikalauja jokių tvirtinimų. Jos kaina bus mažesnė, nei pakabinamos reklamos. Tapyba eksterjere - puikus būdas reklamuotis bei  išsiskirti iš kitų. Ištapyta siena džiugins akį ir papuoš namo fasadą.

Tapyba ant sienų ir lubų interjere

Galime pasiūlyti įvairių tapybos ant sienų ir lubų idėjų. Sieninėje tapyboje galimi patys įvairiausi stiliai, puikiai tinkantys visuose interjeruose. Mūsų darbai papuoš Jūsų namus ar biurą. Jūs galėsite kasdien grožėtis, specialiai Jums sukurtu, dailininko sieninės tapybos darbu. O gal Jums norisi vaizdo, nutapyto iš Jūsų mėgstamos nuotraukos ar reprodukcijos? Sienų dekoravimas -  tai gali būti tik keletas sieninės tapybos akcentų ar didelės apimties kūrinys, keičiantis erdvės suvokimą. Tapyba ant sienų gali būti skirta vaikams, jų kambarių pagyvinimui bei jaukumui. Paauglių kambario sienas galima išpiešti pagal jų norus ar eskizus, jų individualumui atspindėti. Tapyba ant sienų jau nuo seno naudojama visuomeninėms bei asmeninėms erdvėms papuošti. Tai gali būti klasikinis ar labai modernaus meno kūrinys, sukurtas tik šiai vietai.

Tapyti galima ant sendinto tinko sienos ar lubų. Tai būtų lyg laiko išbandymus atlaikiusi sena freska. Interjerui tokia technika atliktas sienų dekoras suteiks prabangos ir paslaptingumo.

Tapyba ant lygios sienos - Puikus akcentas šiuolaikiniame interjere. Dailininko rankų darbas visada pranoks sienų lipduką ar trafaretą.

bottom of page